Sklub Olomouc

Otevřeli jsme pro Vás tento tradiční studentský prostor po rozsáhlé letní rekonstrukci a v moderním designu. Ten je postaven na kontrastu odhaleného betonového skeletu a dřevěného mobiliáře, mimo jiné osvětleného původními průmyslovými lampami. Klub je rozdělený na předsálí s barem, tanečním parketem a posezením, a na velký koncertní sál. Můžete se těšit na pravidelné studentské akce, dále na koncerty, hudební párty a mnoho dalších.

Technické specifikace

Ozvučení Osvětlení

Předsálí

Nově zrekonstruované předsálí nabízí designový bar s kompletní nabídkou nápojů včetně točeného piva, dostatek místa na sezení i taneční parket. U vstupu je nově postavená prostorná šatna a opravené toalety.

Hlavní sál

Patří k nejkvalitnějším prostorám pro koncerty a kulturní akce nejen v Olomouci. Produkty značek dBTechnologies a Robe dostatečně ozvučí a osvětlí nejen diskotéky a párty, ale i koncerty všech žánrů. Dále jsme investovali do nové podlahy a sál je po vyčištění a odstranění akusticky nevyhovujících částí nejen portálu vizuálně propojen s podiem, ( vhodné např. pro divadlo a navýšení kapacity pro párty ). Do budoucna plánujeme v zadní části další bar a VIP prostory pro sezení.

Pic
Úterý - University party - 21:00-4:00
Pátek - Paradox party - 21:00-4:00

Všechny aktuální informace naleznete na